+420 602 433 917

Servis Škoda

I naším přáním je, aby Váš vůz nepotřeboval nic jiného, než běžnou servisní údržbu. Avšak v případě jakýchkoliv nesnází, ať se jedná o poruchu či opravu po dopravní nehodě, jsme připraveni Vám pomoci.

Objednat se do servisu

Pondělí - Pátek
7:30 - 16:00

Součástí našich služeb je i autopůjčovna. V ní si můžete půjčit vozy značek a modelů, které prodáváme a můžete se tak spolehnout na jejich kvalitu. Ať už dáte přednost značce Škoda, nebo máte raději vozy Citroën, budete si moci vybrat z několika různých modelů, které Vám budou plně vyhovovat. Zapůjčení auta je možné využít i v případě, že máte svůj vůz v našem servisu.

K tomu, aby každá Vaše jízda vozem ŠKODA byla vždy bezpečná a příjemná, připravili jsme pro Vás Paket Mobilita Plus, který obsahuje rozsáhlý výčet služeb nad rámec základní záruky mobility.

Záruka mobility Plus

Poskytneme Vám navíc pomoc i v případech, které mohou nastat kdykoliv při každodenním provozu Vašeho vozidla (např. defekt pneumatiky, vybití baterie nebo záměna paliva). Podmínkou platnosti záruky mobility rozšířené na 5 let nebo 100 000 km je provádění předepsaných servisních prohlídek u servisního partnera ŠKODA.

Prodloužená záruka na vůz

V průběhu prodloužené záruky máte nárok na bezplatné, včasné a řádné odstranění oprávněně reklamovaných vad, a to u jakéhokoliv servisního partnera ŠKODA bez ohledu na to, kde se závada vyskytla, totéž platí i pro případy poruchy v zahraničí. Reklamaci vad v rámci prodloužené záruky může uplatňovat jakýkoliv aktuální vlastník daného vozu odlišný od prvotního kupujícího.

ŠKODA Předplacený servis je doplňkovou službou, která zákazníkům kryje náklady spojené s předepsanou údržbou vozidla. V závislosti na zvolené variantě – Standard nebo Plus – mají zákazníci při jakémkoli způsobu financování předplacené servisní prohlídky, výměny oleje a filtrů nebo i výměnu dílů podléhajících běžnému opotřebení.

Službu si lze pořídit na 5 let nebo do zvoleného nájezdu 60 000 km, 100 000 km či 150 000 km. Platí ta skutečnost, která nastane dříve. Tuto službu společně se ŠKODA AUTO zajištuje společnost ŠkoFIN. V případě zájmu o předplacený servis se prosím obraťte na náš tým zde.

Využijte zvýhodnění až 20 % na originální náhradní díly ŠKODA a práci! Pokud vlastníte vůz ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI, SUPERB, KODIAQ nebo KAROQ, jehož stáří je 4 a více let, je akce Šeková knížka plná slev určena právě Vám. Stačí si knížku jednoduše stáhnout, nebo o ni požádat Vašeho autorizovaného partnera ŠKODA.

Asistenční služby

asist
asist

Máte nějaké dotazy?

Zavolejte nám a ptejte se nás na cokoliv.

servis@autokapl.cz +420 382 271 344