+420 602 433 917

Odtahová služba

Dopravní nehoda není nic výjimečného a může se stát každému z nás. Pokud potkala i Vás a Vaše auto je dále nepojízdné, volejte naši odtahovou službu, která je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

+420 730 871 447

Odtah vozidel zajišťujeme automobily Man, Mercedes Benz, případně Citroën Jumper s přívěsem. Ten je nejvhodnější v případech, kdy cestujete ve více lidech, jelikož spolu s vozem dokáže přepravit až 6 dalších pasažérů. Pro opravu Vašeho vozu můžete využít i náš profesionální servis. Naprostou samozřejmostí je kompletace a odeslání všech dokladů, které jsou spojeny s likvidací pojistné události. Jsme totiž smluvními partnery drtivé většiny pojišťoven, které se na českém trhu nacházejí. Abyste měli po dobu opravy v čem jezdit, zapůjčíme Vám za velmi výhodných podmínek i náhradní vůz.

V případě nehody se Vám určitě bude hodit formulář Záznam o dopravní nehodě.

Všechny řidiče může postihnout na jejich cestách porucha. I v tomto případě můžete využít našich profesionálních služeb.V případě poruchy se za Vámi vydá jedno z našich zásahových vozidel - Service Mobil Škoda nebo Citroën Assistance. Pomůžeme Vám opravit drobné problémy přímo na místě, takže budete moci pohodlně pokračovat ve Vaší cestě. Ceny odtahů jsou individuální dle vzdálenosti a způsobu.

MB Actros
nosnost 5,0 t

MB ATEGO 1524
nosnost 5,0 t

MAN TGL 12.210
nosnost 4,0 t

IVECO Daily
nosnost 3 t

MB Sprinter
nosnost 2,7 t

Citroën Jumper + vozík
nosnost 2,3 t + 7 míst

Citroën Berlingo
asistenční vozidlo

Asistenční služby


asist
asist

Smluvní partner pojišťoven


asist
asist

Máte nějaké dotazy?

Zavolejte nám a ptejte se nás na cokoliv.

kohout@autokapl.cz +420 730 871 447